Terma Bukovina

Jedna z turystycznych wizytówek miejscowości - a przynajmniej niezwykle intensywnie reklamujący się kompleks basenowo-wypoczynkowy. To spory park wodny połączony z nad wyraz rozbudowaną ofertą SPA, gdzie znaleziono bardzo szerokie zastosowania dla tatrzańskich wód termalnych.

Odwierty do gorących źródeł w Bukowinie Tatrzańskiej wykonano na północno-zachodnich zboczach Wysokiego Wierchu. Woda o wysokiej temperaturze, do tego zawierająca 28 różnych, korzystnych dla zdrowia i urody składników mineralnych, wydobywana jest z głębokości 2400 metrów. W całych termach wypełnia ona 20 najróżniejszych basenów - od jacuzzi i brodzików dla dzieci, przez rozmaite niecki pływackie i rekreacyjne, aż do basenów na otwartym powietrzu.

Relaksacyjną kąpiel w Termach Bukovina urozmaica całe mnóstwo dodatkowych atrakcji. Są tutaj m.in. leżanki z hydromasażem, wszelkie bicze wodne i gejzery, 3 zjeżdżalnie (15-100 m), rwące rzeki, “wodna huśtawka”, skalne groty czy… grana pod wodą muzyka. Niejako osobną strefą w obiekcie (choćby dlatego, że przy większości wejściówek oddzielnie płatną) są sauny, zlokalizowane w głównym budynku i “góralskiej chatce” na zewnątrz. Goście mają do wyboru sauny fińskie, lakonium (wersja łagodna), kabina na podczerwień, łaźnie parowe, sauny góralskie… Do tego można dodać jeszcze przeprowadzana w niektórych z nich rytuały zapachowe, a także inhalacyjną tężnię solankową.

Terma Bukovina posiada również salon SPA & Wellness z 12 gabinetami zabiegowymi oraz 3 lokale gastronomiczne - każdy z innego rodzaju menu.

Dodaj opinię

Bilety do strefy basenowej, "pakiet startowy" w Termach Bukovina (30 minut - 2,5 godziny - bez limitu czasu) :

 • normalny - 29 zł - 69 zł - 97 zł
 • ulgowy (dzieci) - 19 zł - 40 zł - 76 zł
 • ulgowy (seniorzy) - 21 zł - 42 zł - 79 zł
 • ulgowy (niepełnosprawni) - 20 zł - 39 zł - 75 zł

Saunarium, dodatkowy koszt jednego wejścia przy wykupionym pakiecie startowym - +18 zł - +28 zł - +28 zł 

"Pakiet startowy" Term Bukovina dla rodzin (4,5 godziny) ; dzieci do lat 13:

 • 2+1 - 229 zł
 • 2+2 - 279 zł
 • 2+3 - 329 zł (za kolejne dzieci 3-13 lat +49 zł, a w wieku 13-18 lat +87 zł)
 • dopłata do saunarium - +28 zł

Pakiety VIP (w cenie m.in. jedno wejście do saun, różne vouchery na zabiegi SPA i inne udogodnienia) - 120-240 zł

Karnety na 2,5-godzinne wejścia (razem saunarium):

 • 10x - 690 zł
 • 20x - 1242 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Symbol pewnego przełomu w wypoczywaniu w Tatrach - jeden z największych kompleksów wykorzystujących źródła termalne po polskiej stronie gór. Naturalne bogactwo pozwoliło stworzyć obiekt z 20 wszelkiego typu nieckami basenowymi, do tego po brzegi wypełnionymi wymyślnymi atrakcjami. Terma Bukovina posiada również spore saunarium i ofertę zabiegów SPA.

Firma KM Studio może sfilmować wartą uwiecznienia Termę Bukovina kamerzysta Wrocław

Terma Bukovina adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Terma Bukovina, zobacz gdzie w Białce Tatrzańskiej zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Terma Bukovina.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Terma Bukovina. Redakcja serwisu www.xn--biaka-tatrzaska-1sc7b.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 19 zł
  Terma Bukovina cena biletu ulgowego: od 19 zł
 • od 29 zł
  Terma Bukovina cena biletu normalnego: od 29 zł
 • od 229 zł
  Terma Bukovina cena biletu rodzinnego: od 229 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Terma Bukovina opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij