Piwne Spa

Nowa atrakcja w Zakopanem i zarazem nowa forma relaksu w Polsce. Piwne Spa gwarantuje niezwykłe doznania podczas piwnych kąpieli połączonych ze smakowaniem złotych trunków.

Kąpiel Piwna to swego rodzaju rytuał na który składa się kilka etapów. Pierwszym jest pobyt w saunie, mający na celu przygotować skórę do zabiegu. Gdy ciało zostanie odpowiednio nagrzane, a pory rozszerzone goście mogą przejść do kameralnego pomieszczenia. Tam czeka na nich drewniana balia z hydromasażem wypełniona wodą i ekstraktem z piwa kąpielowego oraz naturalne piwa rzemieślnicze do degustacji. Po kąpieli zalecany jest odpoczynek na leżakach.

Tak przeprowadzony zabieg doskonale nawilża i odmładza skórę, usuwa szkodliwe substancję z organizmu, znakomicie relaksuje i przynosi długotrwałe ukojenie. Spa oferuje także coś dla wielbicieli innych trunków - kąpiele w czerwonym winie lub kozim mleku, które świetnie wpływają na skórę, zdrowie i samopoczucie. Kąpiel w spa warto rozszerzyć o dodatkowe przyjemności – peelingi, masaże lub aromatyczne rytuały, które znakomicie odprężają ciało i umysł.

Na pamiątkę wizyty w Spa można nabyć oryginalne kosmetyki piwne Sale, doskonałe do codziennej pielęgnacji. Wizytę w Piwnym Spa najlepiej zarezerwować z wyprzedzeniem na stronie internetowej.

Godziny otwarcia Piwnego Spa w Zakopanem: codziennie 14:00-20:00

Zabieg w Spa był bardzo miłym doświadczeniem. Polecam serdecznie!

Maria

Dodaj opinię

Kąpiel Piwna dla dwojga - 60 min - 250 zł

Kąpiel VIP dla dwojga - 60 min - 280 zł

Peeling Ciała - 30 min - 80 zł

Masaż Relaksacyjny częściowy - 30 min - 90 zł

Masaż Relaksacyjny całościowy -60 min - 130 zł

Masaż świecą - 60 min - 150 zł

Masaż gorącymi kamieniami - 60 min - 180 zł

Rytuał na ciało - 90 min - 280 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Wyjątkowe miejsce, gdzie wykorzystywane są dobroczynne właściwości piwa. Spa oferuje kąpiele piwne połączone z degustacją złotych trunków oraz kąpiele w winie, mleku, a także relaksacyjne masaże, peelingi i aromatyczne rytuały. To idealne miejsce na relaks w centrum Zakopanego.

Piwne Spa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Piwne Spa, zobacz gdzie w Białce Tatrzańskiej zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Piwne Spa.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Piwne Spa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij