Lodowisko

Przez całą zimę można pojeździć w Białce nie tylko na nartach i snowboardzie, ale i na łyżwach. Przy miejscowym Zespole Szkół, działa wówczas naturalne, oświetlone lodowisko, gdzie gra w hokeja, taniec na lodzie czy pierwsze na szklanym śniegu wygibasy, niejednemu uprzyjemniają wypoczynek w podtatrzańskiej miejscowości.

Każdej zimy przygotowywane są przynajmniej dwa różne lodowiska - jedno duże i jedno małe, o łącznej powierzchni 1000 m2 - oba znajdują się pod dachem. Ślizgawki zwykle nie są jedyną atrakcją, można liczyć również na różne niespodzianki. Na przykład lodową ślizgawkę pod chmurką (podwajającą wielkość tafli), zajęcia z wyczynowej jazdy figurowej na lodzie czy śnieżny labirynt.

Dodaj opinię

Wejściówki na białczańskie lodowisko - sezon zimowy 2016/17 - cena zawiera wypożyczenie kasku i łyżew:

  • normalne - 15 zł za 90 minut
  • ulgowe - 15 zł za 90 minut
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Tatrzańska kraina lodu - zespół 3 nowoczesnych lodowisk, z czego 2 działają pod dachem, jedno to tor na świeżym powietrzu. Na miłośników ślizgania się po zamarzniętej wodzie (w całkowicie bezpiecznych warunkach) czeka łącznie 2000 m² terenu do jazdy i 600 par łyżew w wypożyczalni. Dzięki agregatom pośmigać można mniej więcej od listopada do późnej wiosny.

Lodowisko adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Lodowisko, zobacz gdzie w Białce Tatrzańskiej zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Lodowisko.
Ceny biletów / cennik wejść do Lodowisko. Redakcja serwisu www.xn--biaka-tatrzaska-1sc7b.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15 zł
    Lodowisko cena biletu ulgowego: 15 zł
  • 15 zł
    Lodowisko cena biletu normalnego: 15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Lodowisko opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij