Górski Ośrodek Jeździecki

Konna jazda sama w sobie jest wspaniałym przeżyciem, a jeśli dodać do tego jeszcze zapierające dech w piersiach tatrzańskie plenery - niepowtarzalna i pamiętna przygoda gwarantowana. Bukowiński GOJ to bodaj jeden z najlepszych wyborów na taką rekreację na całym Podhalu.

Ośrodek działa od 1994 roku, prowadzą go osoby wszechstronnie wykształcone w konno-turystyczno-hodowlanym kierunku. Stadko liczy zazwyczaj kilkanaście zwierząt, głównie rasy małopolskiej, w przeważającej większości znane i układane przez właścicieli od źrebaka. Dzięki temu można liczyć na bardzo trafne dobranie konia dla konkretnego jeźdźca. Osoby początkujące mogą zacząć od oprowadzania na lonży i lekcjach na specjalnej ujeżdżalni. Niewątpliwie największą atrakcją wycieczki w teren - w tym kilkudniowe rajdy, np. do Niedzicy.

Naturalnie w ofercie Górskiego Ośrodka Jeździeckiego w Bukowinie Tatrzańskiej obecne są również rozmaite obozy, “wakacje / ferie w siodle” i imprezy integracyjne dla firm. Drogą zdanego egzaminu można tutaj również uzyskać różne Jeździeckie Odznaki Turystyki Górskiej PTTK, a nawet uprawnienia instruktora - gdyby ktoś był zainteresowany.

Dodaj opinię

Oprowadzanie na koniu / kucyku:

  • jedno duże kółko 5 zł
  • trzy duże kółka 10 zł
  • kwadrans 15 zł

Jazdy indywidualne:

  • na ujeżdżalni - 30 zł za pół godziny
  • lekcja (lonżowanie) - 30 zł za pół godziny
  • w terenie - 60 zł za godzinę

Jazdy w grupie:

na ujeżdżalni - 20 zł za pół godziny od osoby

w terenie - 40 zł za godzinę od osoby

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Zdecydowanie jeden z najciekawszych adresów dla miłośników relaksu w siodle - również tych, którzy dopiero chcieliby zacząć swoją przygodę z jazdą konną. Bukowiński GOJ prowadzą osoby z pasją i właściwym wykształceniem. W ofercie są różne lekcje dla początkujących, wycieczki i rajdy terenowe, różne obozy i egzaminy jeździeckie czy imprezy integracyjne dla firm.

Górski Ośrodek Jeździecki adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Górski Ośrodek Jeździecki, zobacz gdzie w Białce Tatrzańskiej zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Górski Ośrodek Jeździecki.
Ceny biletów / cennik wejść do Górski Ośrodek Jeździecki. Redakcja serwisu www.xn--biaka-tatrzaska-1sc7b.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 5-60 zł
    Górski Ośrodek Jeździecki cena biletu normalnego: 5-60 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Górski Ośrodek Jeździecki opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij